OBJEDNÁVKY:

731 888 361

Adresa:

Prokopa Velikého 40, Ostrava - Vítkovice, 703 00, IČ: 286 33 822

Podvodní masáže

Podvodní masáže jsou vhodné pro léčbu stavů po úrazech kostí, kloubů a svalů, léčbu svalových atrofií, degenerativních onemocnění páteře, stavy po operacích pohybového aparátu včetně páteře, Bechtěrevova nemoc. Dále jsou součástí léčby revmatických onemocněních, při bolesti svalů z přetížení - tzv. entezopatie, což jsou úponové bolesti šlach, kloubů a vaziva. Příprava na pohybovou léčbu při omezení kloubní vůle, zlepšení prokrvení a svalové relaxace před cvičením. Příprava k aktivní a pasivní pohybové léčbě.

 

Vířivá lázeň

Vířivá lázeň zvyšuje prokrvení končetin, místní metabolismus a současně aktivuje kožní receptory. Vhodná pro léčbu stavů po úrazech a operacích pohybového systému, pro léčbu periferních chabých obrn, trofických změn končetin, stavy po poliomyelitis, svalové atrofie, stavy po cévních mozkových příhodách, při revmatických onemocněních kloubů, svalů, šlach a vaziva, u léčby artroz a spondyloz, u mygeloz, lumbaga, svalových kontraktur. Příprava k masáži klasické a reflexní.

Perličková lázeň

Perličková lázeň je vhodná pro léčbu vazomotorické a klimakterické neurozy, pomocník při léčbě neurologických onemocněních - parkinsonismus, sklerosa multiplex, nespavost, při léčbě nemocí pohybového ústrojí, při obezitě. Dále jako příprava k aktivní i pasivní kinezioterapii. Další indikací jsou bolesti hlavy, migréna, vegetativní dystonie s hypotonií, nedokonalý krevní oběh - chladné nohy, počínající varixy dolních končetin.

Potřebujete termín?

Napište nám přes webový formulář...